Bachovy esence na míru pro děti i dospělé

Jsem praktik Bachovy květové terapie s certifikací pod záštitou Bachova centra v Anglii a připravuji svým klientům Bachovy esence na míru na základě osobní konzultace.

Pracuji podle původní metody Dr. Bacha, takže s klienty vždy proberu, co je trápí, hledáme vzájemné souvislosti a pracujeme i s koučinkovými technikami. Na základě toho pak vybíráme esence na míru přímo pro vás.

Nabízím vám:

individuální konzultace osobně v Táboře, nebo na dálku přes videohovor i po telefonu

připravuji Bachovy esence na míru pro děti, dospělé i pro zvířata

pokud už jste spotřebovali svou lahvičku esencí a potřebujete novou ve stejném složení, připravím vám ji bez nutnosti další konzultace

svou lahvičku si odnesete hned z naší konzultace, v případě setkání na dálku posílám obratem poštou nebo Zásilkovnou

Bachovými esencemi se dá krásně podpořit i emoční stránka hubnutí.

To je taková moje specialitka 🙂 , jsem totiž zároveň výživová poradkyně, a tak pomáhám ženám s hubnutím za využití podpory Bachových esencí.

Je to velmi účinný způsob, jak snadněji hubnout tam, kde je největším nepřítelem vaší snahy o zhubnutí vaše vlastní hlava. 

Esencemi totiž můžeme krásně podpořit vůli, omezit ataky opakovaného přejídání, podpořit sebevědomí, sebepřijetí a sebekontrolu.

Více o mém přístupu k hubnutí najdete tady: Výživové poradenství pro ženy – pracujeme se stravou i s hlavou – Mámy s rozumem (mamysrozumem.cz)

 

Pokud vás zajímá, co vlastně Bachovy esence jsou, mrkněte tady: Co jsou Bachovy esence a jak pomáhají s psychikou – Mámy s rozumem (mamysrozumem.cz)

 

A srdečně vás také zvu i do své fcb skupiny Bachovy esence pro děti i dospělé .- Romana Prokopová: Bachovy esence pro děti i dospělé – Romana Prokopová | Facebook

 

Krásný den,

Romana Prokopová

Celostní výživové poradenství a Bachovy esence