Náročné mateřství? Objevte Bachovy esence

Vím, že je mateřství náročné. Sama mám dvě děti a zdaleka to není vždycky takové, jak jsem si to představovala. Naštěstí mi v těžkých chvílích pomáhaly a stále pomáhají Bachovy esence a jsem moc vděčná, že mohu s pomocí Bachovek podpořit i další maminky.

Zatímco nám svět okolo nás předkládá představu idylického mateřství, šťastných, upravených a usměvavých maminek a čistých spících miminek, tak realita je někdy na hony vzdálená.

Tolik bychom si přály být jako ty mámy, které píšou a mluví o tom, jak je mateřství naplňuje, jak je to jejich nejlepší období a jak jim dítě konečně dalo smysl jejich života.

A přitom jsme vyčerpané, podrážděné, často na děti křičíme, jsme podrážděné a netrpělivé, hned vybouchneme a pak je nám to líto.

Máme pocit, že jako mámy jsme selhaly. Že jsme si to takhle nepředstavovaly.

Tíží nás pocit, že jsme asi nějaké špatné, když to neprožíváme tak fantasticky, jako ostatní.

Pravda je taková, že každá jsme jiná. Každá prožíváme své mateřství jinak, každá máme jinou povahu, jiné dítě a jinou životní situaci.

A vždycky se snažíme dělat to nejlepší, co v danou chvíli dokážeme.

Často jsme na to samy, musíme kromě dětí zvládat i domácnost, nakupovat, vařit, uklízet, obstarávat logistiku okolo dětí, do toho se nám někdy přidají problémy s partnerem, to abychom se náhodou nenudily.

To všechno znám velmi dobře. Zažívám to na vlastní kůži a zažívají to i mé klientky.

Pokud je to i váš příběh, objevte kouzlo Bachových esencí.

Bachovy esence, nebo lidově také Bachovky, jsou přírodní bylinné kapky, u nich téměř před sto lety anglický lékař Dr. Edward Bach objevil schopnost pozitivně ovlivňovat nepříjemné emoce.

Vytvořil systém 38 esencí, které se vyrábí podle původní receptury dodnes. Každá z těchto esencí působí na jiné emoce.

Existují esence na strachy, netrpělivost, podrážděnost, vyčerpání, beznaděj, nedostatek sebevědomí, pocit přetíženosti, smutek a další.

Z těchto esencí se vybírá maximálně 7 esencí na míru každému uživateli kapek. Kapky vybíráme s klienty na základě detailní osobní konzultace, na které probereme vše, co klienta trápí, a odsouhlasíme si, na čem chceme pracovat.

Bachovy esence se pak užívají 4x denně 4 kapky, nemají žádné jiné omezení ani nároky na užívání. Bachovky nemají ani žádné vedlejší účinky či kontraindikace, mohou je i kojící maminky, těhotné ženy, děti i kdokoli jiný.

Přinášejí úlevu od vnitřního napětí a nepříjemných emocí. Dodávají optimismus, sílu, vůli, odvahu, naději a radost ze života.

Nemusíte ve všech těch negativních emocích zůstávat. Pojďte to řešit, pojďte něco změnit.

Napište si o svou lahvičku esencí na míru na mail info.bachovky@seznam.cz nebo na messenger.

Já se vám ozvu a domluvíme se na osobní konzultaci (osobně v Táboře nebo na dálku po telefonu nebo online). Společně vše probereme a já vám na základě konzultace pak připravím směs esencí na míru přímo pro vás a vaše aktuální pocity.

Můžete se přidat také do mé fcb skupiny Romana Prokopová – Bachovy esence:

https://www.facebook.com/groups/2811896565773743,

kde se dozvíte o Bachových esencích a o stylu mé práce více.

Budu se na vás moc těšit,

Romana

Romana Prokopová

Certifikovaný praktik Bachovy květové terapie, mindset koučka a výživová poradkyně