Výživové poradenství pro ženy – pracujeme se stravou i s hlavou

Jsem výživová poradkyně s celostním přístupem k hubnutí se zaměřením na ženy.

Nabízím ženám individuální poradenství, v jejichž rámci:

projdeme současný jídelníček a podíváme se na to, jak jej můžeme pomalu a přijatelně měnit tak, abyste nejen zhubla, ale cítila se celkově lépe, abyste měla více energie, lepší kvalitu spánku a případně aby se vám upravilo i trávení,

budeme se zabývat vaším celkovým životním stylem, jaké máte návyky, jak spíte, jak se hýbete a v jakých oblastech života se cítíte (ne)spokojená,

podíváme se na to, co vás stresuje, trápí, štve a z čeho máte obavy, a jak to souvisí s hubnutím,

najdeme cestu k udržitelné změně životního stylu,

podpořím vás, abyste na to nebyla sama, ale budete mít po svém boku parťáka, který vám jinak možná pro realizaci změn chybí,

když budete chtít, mohu vám namíchat Bachovy esence na míru, které podpoří vaši pevnou vůli, dodají optimismus, sílu odolat chutím a pomohou vám s opakovaným přejídáním, nebo dojídáním jídel, i když už jste plná.

Mými klientkami jsou především ženy, které nemají čas ani chuť se stravovat podle přísných diet, nechtějí si chystat nějaká super spešl jídla a kterým na extra pohyb nezbývá energie ani časový prostor.

Se ženami řešíme nejen stravovací návyky, ale i celkový životní styl a z velké míry také psychickou pohodu, vztah k jídlu i k sobě samé.

Pomáhám ženám, které chtějí zhubnout, ale neví, jak na to, aniž by musely totálně překopat celý svůj životní styl.

Hledáme naopak cesty, jak současný životní styl upravit přijatelně tak, aby změny byly udržitelné.

Při konzultacích pracujeme i s koučinkovými metodami tak, aby si vše nové hezky sedlo, aby u toho ženy vydržely a aby je nezrazovala vůle a chutě.

A stranou nezůstává samozřejmě ani spánek, pohyb a kvalita trávení.

Cílem je, aby se klientky cítily lépe fyzicky i psychicky a aby zhubly bez stresu a v pohodě, měly více energie, zdraví a radosti ze života.

Takže pokud máte raději individuální přístup, nechcete být součástí nějakých skupinových programů, případně nechcete nikde sdílet svou váhu, fotit si své večeře a plnit tréninkové plány, ale hledáte laskavou podporu, bezpečné prostředí a přátelský přístup, ozvěte se mi.

Moji poradnu najdete v Centru Univerzita Tábor na adrese Vančurova 2904, Tábor, ale můžeme pracovat i online přes videohovor.

Zavolejte mi na telefon 775 110 200, napište mi mail na info@mamysrozumem.cz nebo mi písněte na messenger a domluvíme se na konzultaci.

První konzultace v délce 30 minut je pro vás zdarma.

Můžete tak bezpečně zjistit, jestli vám má cesta vyhovuje, a teprve pak se rozhodnete, jestli po ní se mnou chcete jít.

 

Moc se těším na každou z vás, která chcete trvale, v pohodě a s radostí zhubnout! 🙂

 

Krásný den,

Romana Prokopová

Celostní výživové poradenství a Bachovy esence