Výsledky soutěže MAMAblog roku 2019

Výsledky soutěže MAMAblog roku 2019

Červen 2019

 

Na přelomu května a června proběhla na stránkách www.mamablogroku.cz soutěž o nejlepší MAMAblog a TATAblog roku 2019. Přihlásila jsem se jen tak z legrace, s ohledem na stovku fanoušků na facebooku (konkurence jich má tisíce) jsem nečekala žádné extra umístění.

O to více jsem byla nadšená, když jsem zjistila, že jsem skončila na 31. místě ze 78 soutěžících v mé kategorii! Možná se vám zdá, že to není nic moc výsledek, ale pro mě je to fantastický úspěch! Řekla bych přímo osobní vítězství! 🙂

Všem, kdo jste pro můj blog hlasovali, chci tímto opravdu moc poděkovat! Vím, že čas je pro všechny nedostatkové zboží, a moc si vážím toho, že jste věnovali pár minut (třeba i opakovaně) hlasování.  Není to vůbec samo sebou a jsem moc vděčná za vaši podporu.

Zároveň si uvědomuju, že blog by si zasloužil i více mého času, ale bohužel ho není kde brát. Mladší dcerka si sice schrupne o obídku, ale to se zase věnuju té starší. Večer samozřejmě nejde tu mladší uspat, takže buď usnu rovnou s ní, nebo po patnáctihodinové nonstop šichtě slezu dolů někde v deset večer a jsem ráda, že trochu uklidím kuchyň (někdy ani to ne) a jdu spát. Volných večerů je jak šafránu a asi stárnu, protože na nocovky nějak už nemám sílu 🙂 . Hlídání nemám a s dětmi nic moc nenapíšu. Tož tak. Možná to máte podobně… Ale bude lépe a moc se na to těším, až zase budu mít víc prostoru na psaní, protože mě to nepřestává bavit! 🙂

Přikládám pár fotek ze slavnostního vyhlášení, na kterém jsem sice nebyla 🙂 , ale ať také můžete nahlédnout do zákulisí akce. Tímto zároveň děkuji i organizátorům akce za uspořádání soutěže a vše okolo, díky i za to!

 

 

 

 

Mějte se moc fajn a ještě jednou vám moc děkuju,

s láskou

Romana

www.mamysrozumem.cz